אודותינו

חברת נ.ע. לבה הוקמה בשנת 2003 והיא מתמחה בתכנון ובהקמה של מתחמים ציבוריים חדשניים וייחודיים, המותאמים לכלל האוכלוסייה. בתחילת דרכה, התמחתה החברה באספקת משטחי גומי כמצע עבור גנים ציבוריים וגני הילדים. 

החברה, לא שקטה על שמריה ופעלה על מנת לצמוח ולספק ללקוחותיה את הטוב ביותר, גם בתחומים נוספים וכיום, היא מהווה כחברה המובילה בישראל למתקני משחקים, מתקני כושר, משטחי גומי 100% TPV ופתרונות הצללה.

בשנת 2005, החלה נ.ע לבה לייצג את חברת KOMPAN-COROCORD העולמית, אשר נחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום פיתוח וייצור מתקני משחק וכושר ובהמשך הדרך, התווספו לרשימה עוד ועוד חברות עולמיות ומובילות, איתן נ.ע לבה בחרה לעבוד. 

ההקפדה של החברה, על עבודה עם המותגים העולמיים המובילים ביותר בתחומי התמחותה, מהווה כהבטחה, שכל המוצרים המסופקים על ידה, עומדים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, הבאים לידי ביטוי בחדשנות, באיכות, בעמידות ובבטיחות.

חברת נ.ע. לבה חתומה כיום, על מרבית הפארקים הציבוריים המיוחדים והמרשימים ביותר בישראל. החברה דואגת להעניק לכל לקוחותיה, שירות מקיף ומקצועי, תוך התאמה לדרישותיהם ולצרכיהם הפרטניים.  

הצוות המנוסה של החברה, דואג ללוות כל לקוח, לאורך כל אחד מהשלבים בדרך המשותפת, החל ממתן הייעוץ ההתחלתי, דרך תכנון קפדני והתקנה מקצועית ועד לתוצאה הסופית, הבאה לידי ביטוי בגנים ציבוריים ומתחמי כושר המגשימים חלומות לתושבים.  

חברת נ.ע. לבה מקפידה להתעדכן ולהתחדש בכל החידושים העולמיים בתחום של מתקני כושר, מתקני משחק, פתרונות הצללה ומשטחי גומי, זאת, בכדי לאפשר לעצמה להקים גם בעתיד את המתחמים הציבוריים המיוחדים והאיכותיים בישראל. 

שירותי החברה

תכנון

לחברת נ.ע. לבה, מחלקת תכנון ייעודית ומקצועית, המתמחה בתכנון משטחי משחק, כושר והצללה. הליך התכנון, מתחיל באפיון מקיף וקפדני של השטח, בשיתוף הלקוח וממשיך לתכנון ההנדסי והעיצובי, בדרך לקבלת תוצאה סופית מושלמת ובלתי מתפשרת.

הקמה

לחברה, צוותים ייעודיים, המורכבים מאנשי מקצוע מובילים, המתמחים בהקמת מתחמי המשחקים והכושר, על כל פרטיהם וחלקיהם. 

לחברה, הכלים, הכישורים והיכולות לבצע את כל תהליך ההקמה, החל מהשלבים הטרומיים, של הכנת התשתית לגן ועד לקבלת התוצר המוגמר – לשביעות רצונם המלאה של כל הנוגעים בדבר.

תחזוקה

הדרך המשותפת של נ.ע. לבה עם לקוחותיה, לא מסתיימת כשהגן מוכן והיא ממשיכה גם שנים רבות לאחר מכן. 

החברה מציעה שירותי תחזוקה לגנים אותם היא מקימה, במטרה לשמור על הגן, לטפל במתקנים ולאפשר לתושבים ליהנות מהם בצורה המקסימלית, וזאת, לאורך שנים.

משטחי גומי

חברת נ.ע .לבה מחזיקה בניסיון של עשרות שנים ביציקת משטחי גומי המשמשים בתור מצע הולם במתחמים ציבוריים ובמוסדות חינוך. 

שילוב של ניסיון רב השנים עם הקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים בעולם, מבטיח משטחים ברמה הגבוהה האפשרית.

הצללה

החברה מתכננת ומקימה מערכות הצללה ייחודיות וחזקות במיוחד, אשר אינן דורשות פירוק חורף. מעבר לתועלות הפונקציונליים של מערכות ההצללה המסופקות על ידי החברה, בכוחן לספק מראה חדשני ואיכותי לכל פרויקט.

הדרך להגשים חלום מתחילה כאן!

עניין, אתגר, דמיון, בטיחות, איכות וחדשנות, מהווים כדגשים המאפשרים לנו, ב-נ.ע לבה, ליצור מתחמים ציבוריים בסטנדרטיים בלתי מתפשרים. מוזמנים ליצור עמנו קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך למתחמים ציבוריים ההופכים חלומות למציאות.